اعلام تقویم آموزشی نیسمال اول 1400-1399 دانشگاه شهید باهنر کرمان

به نقل از حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، به اطلاع می‌رساند با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا و با هدف کاهش اضطراب دانشجویان گرامی و خانواده‌های ایشان، ارائه دروس نظری و بخش نظری دروس نظری-عملی و بخش عملی با قابلیت برگزاری مجازی در تمامی مقاطع تحصیلی، در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399، به صورت غیرحضوری و به شیوه الکترونیکی است. لذا خواهشمند است ضمن اطلاع یافتن از نحوۀ برگزاری دروس عملی(در صورت ارائه به صورت حضوری) رشته خود، جهت تکمیل فرم درخواست اسکان در خوابگاه طبق اطلاعیه شماره 20 اقدام نمایید. تقویم آموزشی 1400-1399 در وب سایت اداره خدمات آموزشی دانشگاه قرار دارد. اولویت اسکان در خوابگاه‌ها با دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانشجویان دارای دروس عملی و در شرف فارغ التحصیلی است.

ورود به سامانه جامع آموزشی دانشگاه edu.uk.ac.ir برای انتخاب واحد، مستلزم پذیرفتن شرایط زیر از سوی دانشجویان است:

  1. دسترسی به اینترنت و امکانات لازم جهت شرکت در کلاس‌های برخط و استفاده از محتواهای کلاس‌های برون خط.
  2. کسب مهارت لازم جهت استفاده از سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی Lms.uk.ac.ir و سامانه پیشخوان دانشگاهی با استفاده از فیلم‌های آموزشی گروه آموزش‌های مجازی Lms.uk.ac.ir و واحد فناوری اطلاعات It.uk.ac.ir دانشگاه جهت تسلط به نحوۀ حضور در کلاس‌های مجازی در سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی و تعامل با مدرس و سایر هم کلاسی‌ها.
  3. کسب مهارت استفاده از ابزار کلاس آنلاین نظیر فعال سازی میکروفون و دوربین به تشخیص مدرس در زمان برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌ها.
  4. ارتباط مستمر با گروه جهت اطلاع یافتن از آخرین اطلاعیه‌ها در طول نیمسال.
  5. ارتباط با پشتیبانان دانشجویان در آموزش الکترونیکی جهت رفع مشکلات موردی اعم از مشکلات نرم افزاری و شبکه‌ای جهت راهنمایی گرفتن از ایشان. (راه‌ ارتباطی با پشتیبانان به تفکیک دانشکده‌ها متعاقباً اعلام می‌شود).
  6. عدم اخذ دروس عملی در صورتی که طبق شرایط اعلام شده از سوی گروه ارائه دهنده جهت برگزاری یا آزمون‌های این دروس، حضور دانشجو اجتناب ناپذیر باشد و دانشجو قادر به حضور در دانشگاه نباشد.